Nagyon tetszett a reggeliző, a terasz és a wellness részleg.
Tetszett barátságos berendezés. A szállás elhelyezkedése. Vasúttállomásról, busszal jól megközelíthető. Látnivalók 15 peeces sétára találhatók.
Kettesben4.3 / 5-O. István2026.06.14.
Nagyszerű, csendes helyen van, közel a Bazilikához és a hídhoz is. Kellemes környezet. Barátságos személyzet. Ár érték arány megfelelő.
Kettesben5.0 / 5-K. Károly 2026.06.09.
Nagyon jól éreztem magam
Kettesben5.0 / 5-Komáromi Szilvia2026.05.26.
Szeretek ide járni,harmadszorra választottam ezt a szállást.Remek az elhelyezkedése,a Bazilikára nézett a szobánk.
Kettesben4.7 / 5-K. Zsolt2026.04.14.
Nagyon jó helyen, egy nagyon korrekt, tiszta, jó adottságú szállás. A személyzet kedves és segítőkész. Nagyon jól éreztük magunkat. Az étterem sem rossz, de a 9 órás zárás mellett 8ó 1 perckor már nem tudtunk beülni vacsorázni - ezt kicsit nehezményeztem.
Kettesben5.0 / 5-Bárfai Istvánné Edit2026.04.11.
Köszönjük szépen, jó választás volt a Bazilika Alatt panzió
Mindennel meg voltunk elégedve.
Ha Esztergomban járunk, akkor visszatérő vendégek leszünk.
Családdal 5.0 / 5-Dr. Rigó Attila2026.04.08.
Nagyon kellemes volt az időtöltés, kényelmes, jól felszerelt és tiszta volt a lakosztály, a személyzet pedig kifejezetten udvarias, előzékenyen és segítőkész.
Kettesben5.0 / 5-Szarvas Mónika2026.04.07.
Minden szuper volt! Máskor is jövünk!
Családdal 4.7 / 5-D. Párdutz Árpádne2026.02.23.
A személyzet, a recepciós hölgyek rendkívül kedvesek, segítőkészek voltak. Köszönet a munkájukért. A reggeli finom és bőséges volt. A szobában a hűtőszekrény nem volt bekapcsolva és nem találtuk meg a kapcsolóját. A Wellness részt nem próbáltuk ki. A panzió megközelítése jó. Jó lenne egy feltűnőbb k...
Családdal 4.9 / 5-S. Veres Edina2026.01.04.
Nagyon jól éreztük magunkat minden szempontból tökéletes volt egyedül a wellness kicsi ennyi emberre 1 jakuzzival de ez sem probléma! Külön ki emelném a korlátlan kávé és üdítő fogyasztást egész nap amivel még egyik hotelba sem találkoztunk ☺️
Nagyon tetszett a reggeliző, a terasz és a wellness részleg.
Nagyszerű, csendes helyen van, közel a Bazilikához és a hídhoz is. Kellemes környezet. Barátságos személyzet. Ár érték arány megfelelő.
Nagyon jól éreztem magam
Szeretek ide járni,harmadszorra választottam ezt a szállást.Remek az elhelyezkedése,a Bazilikára nézett a szobánk.
Köszönjük szépen, jó választás volt a Bazilika Alatt panzió
Nagyon kellemes volt az időtöltés, kényelmes, jól felszerelt és tiszta volt a lakosztály, a személyzet pedig kifejezetten udvarias, előzékenyen és segítőkész.
Minden szuper volt! Máskor is jövünk!