Szeretek ide járni,harmadszorra választottam ezt a szállást.Remek az elhelyezkedése,a Bazilikára nézett a szobánk.
A hotel válasza
Kedves Komáromi Szilvia!
Nagyon köszönjük kedves értékelését és külön öröm számunkra, hogy már harmadik alkalommal választotta panziónkat.
Örülünk, hogy ismét elégedett volt az elhelyezkedéssel, és hogy a Bazilikára nyíló kilátás is hozzájárult a kellemes pihenéshez. Vendégeink visszatérése számunkra a legnagyobb elismerés, ezért különösen nagyra értékeljük bizalmát.
Szeretettel várjuk vissza a jövőben is, hogy újra élvezhesse Esztergom szépségeit és panziónk szolgáltatásait!
Üdvözlettel: Bazilika alatt Panzió
Kettesben4.7 / 5-K. Zsolt2026.04.14.
Nagyon jó helyen, egy nagyon korrekt, tiszta, jó adottságú szállás. A személyzet kedves és segítőkész. Nagyon jól éreztük magunkat. Az étterem sem rossz, de a 9 órás zárás mellett 8ó 1 perckor már nem tudtunk beülni vacsorázni - ezt kicsit nehezményeztem.
Kettesben5.0 / 5-Bárfai Istvánné Edit2026.04.11.
Köszönjük szépen, jó választás volt a Bazilika Alatt panzió
Mindennel meg voltunk elégedve.
Ha Esztergomban járunk, akkor visszatérő vendégek leszünk.
Családdal 5.0 / 5-Dr. Rigó Attila2026.04.08.
Nagyon kellemes volt az időtöltés, kényelmes, jól felszerelt és tiszta volt a lakosztály, a személyzet pedig kifejezetten udvarias, előzékenyen és segítőkész.
Kettesben5.0 / 5-Szarvas Mónika2026.04.07.
Minden szuper volt! Máskor is jövünk!
Családdal 4.7 / 5-D. Párdutz Árpádne2026.02.23.
A személyzet, a recepciós hölgyek rendkívül kedvesek, segítőkészek voltak. Köszönet a munkájukért. A reggeli finom és bőséges volt. A szobában a hűtőszekrény nem volt bekapcsolva és nem találtuk meg a kapcsolóját. A Wellness részt nem próbáltuk ki. A panzió megközelítése jó. Jó lenne egy feltűnőbb kiírás. A Panzió neve beleolvadt a szürke falfestésbe, nehezen volt észrevehető. Mindenkinek szívesem ajánlom a helyet.
A hotel válasza
Családdal 4.9 / 5-S. Veres Edina2026.01.04.
Nagyon jól éreztük magunkat minden szempontból tökéletes volt egyedül a wellness kicsi ennyi emberre 1 jakuzzival de ez sem probléma! Külön ki emelném a korlátlan kávé és üdítő fogyasztást egész nap amivel még egyik hotelba sem találkoztunk ☺️
A hotel válasza
Családdal 5.0 / 5-R. Mónika2025.12.28.
Nem először látogattunk ide, és reményeink szerint nem is utoljára. Kiváló elhelyezkedése, a személyezet kedvessége, a kitűnő ellátás és a kellemes wellness élmények ismét fantasztikus kikapcsolódást jelentettek számunkra.
A hotel válasza
Kettesben4.6 / 5-T. Krisztofer2025.12.28.
Next étterem zárva volt de a szállással és szolgáltatással teljes mértékben meg vagyunk elégedve
Vendégeink mondták
Nagyon jól éreztem magam
Szeretek ide járni,harmadszorra választottam ezt a szállást.Remek az elhelyezkedése,a Bazilikára nézett a szobánk.
Köszönjük szépen, jó választás volt a Bazilika Alatt panzió
Nagyon kellemes volt az időtöltés, kényelmes, jól felszerelt és tiszta volt a lakosztály, a személyzet pedig kifejezetten udvarias, előzékenyen és segítőkész.
Minden szuper volt! Máskor is jövünk!