Tiszta, tágas szobák, kedves vendéglátók. Az ellátás és a csomagajánlat rendkívüli. Nagyon jól éreztük magunkat. Szuper hely, csak ajánlani tudom mindenkinek!!!
A hotel válasza
Családdal 5.0 / 5-T. József2023.05.02.
Mi félpanziós ellátást kértünk. Teljesen megvoltunk elégedve mindennel. A recepciós nagyon segítőkész és kedves. Az étterem pár lépésre található a szállástól, ahol szintén minden nagyszerű volt. Mind az étel, mind a kiszolgálás. Teltház volt még is a wellness élvezhető volt, egyáltalán nem volt tömeg. A nagysága miatt pedig minden volt ami a kikapcsolódást biztosítja. A reggeli bőséges, valamint a kávé kimondottan finom. A szobába minden volt ami szükséges. Nagy tisztaság. Nem volt olyan amivel ne lettünk volna megelégedve. Ajánlom mindenkinek, akár egy éjszakára is. Köszönjük!
A hotel válasza
Családdal 4.8 / 5-D. Vincze Krisztina2023.04.09.
Gyönyörű kilátás, kedves, segítőkész személyzet.
A hotel válasza
Családdal 5.0 / 5-S. Ádám2023.03.27.
A név nem véletlen, tényleg a Bazilika " szájában " helyezkedik el, nagyon hangulatos a környék. Ha nyüzsire vágysz, pár perc séta a belváros, Szlovákia, Dunapart szintén nagyon közel ( mi gyalog mentünk mindenhova ). Maga a panzió, a szobák modern stílusúak, nagyon jó hangulata van a helynek. Az udvar is nagyon pofás, a wellness részleggel is meg voltunk elégedve, jó a Jacuzziban lezárni a napot. :-) A reggeli változatos, bőséges, finom kaják közül lehetett válogatni. A szomszédos Next étteremben vacsiztunk egyet, erről is csak pozitívat tudok mondani. ( Ha erre jártok mindenképp menjetek át Párkányba, a Középkori Parasztétterembe, az is egy életre szóló élmény :-D ) A személyzet segítőkész, jó fej mindenki. Próbálnék valamibe belekötni, de " sajnos " nem tudok mibe. Tökéletes választás, csak ajánlani tudom.
A hotel válasza
Köszönjük :)
Kettesben5.0 / 5-V. Imre2023.03.21.
Minden rendben volt, személyzet nagyon kedvesek wellness nagyon. Csak ajánlani tudom mindenkinek!<br />
Közel van minmdenhez!
A hotel válasza
Kettesben5.0 / 5-I. Timea2023.02.28.
Tiszta igényes szálloda. Wellness kiváló. Közel a Brazíliában, és kiváló éttermekhez. Csak ajánlani tudom.
Nagyon tiszta, igényes szállás, szuper wellness, a szauna fala üveg, így sokkal kellemesebb a benne tartózkodás. A recepciós hölgy nagyon segítőkész, a reggeli finom volt. A next étteremben ettünk, ami isteni volt, szuper felszolgálással. Összességében nagyon elégedett vagyok. A parkoló bejárata lehetne szélesebb :)
A hotel válasza
Családdal 5.0 / 5-B. Orsolya2023.02.13.
Minden tökéletes volt! Köszönjük!
A hotel válasza
Kettesben5.0 / 5-S. Hanna2023.01.26.
A személyzet mindig nagyon kedves volt, mosolyogva köszöntek. A szoba és minden helyiség nagyon tiszta és rendezett volt, a reggeli isteni finom. <br />
Nagyon kevesen voltunk a hotelben az általunk választott időszakban így a wellness részleget kettesben élvezhettük. <br />
Mindenkinek ajánlom, aki szeretne pár pihentető napot eltölteni és üdítően kedves személyzettel találkozni.
A hotel válasza
Kettesben4.6 / 5-B. KÁROLY2023.01.23.
Mindennel meg voltunk elégedve, kivéve azzal nem, hogy az étteremben annyira hideg volt hogy kabátban kellett elfogyasztani a vacsorát.
Vendégeink mondták