Minden nagyon tökéletes volt. A szoba gyönyörű a személyzet kedves segítőkész volt.
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük megtisztelő értékelését! Örömmel olvastuk, hogy elégedett volt szobáinkkal, valamint személyzetünk kedvességével és segítőkészségével. Nagy öröm számunkra, hogy kellemes élményekkel távozott tőlünk. Bízunk benne, hogy hamarosan ismét vendégül láthatjuk Önt!
Üdvözlettel: Bazilika alatt Panzió csapata
Kettesben5.0 / 5-S. István2025.04.14.
Szuper hely,tisztaság,kedves munkatársak,ajánlom.
A hotel válasza
Kedves István!
Köszönjük szépen a kedves szavakat! Nagyon örülünk, hogy jól érezte magát nálunk, és külön öröm számunkra, hogy munkatársaink hozzá tudtak járulni a kellemes élményhez. Reméljük, hamarosan újra vendégeink között köszönthetjük!
Üdvözlettel:
A Bazilika alatt Panzió csapata
Családdal 4.8 / 5-G. Anikó2025.03.02.
A szállás kényelmes, a személyzet kedves, az éttermet ugyan nem nem próbáltuk, de összességében mindenkinek ajánlom
A hotel válasza
Kedves Anikó!
Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk pozitív tapasztalatait! Örömmel olvassuk, hogy kényelmesnek találta szállásunkat és elégedett volt kollégáink hozzáállásával. Reméljük, hogy legközelebb az éttermünket is kipróbálja majd – szeretettel várjuk vissza!
Üdvözlettel:
A Bazilika alatt Panzió csapata
Kettesben4.6 / 5-C. Zsolt2025.01.13.
Next étterem az ott tartózkodásunk alatt zárva volt, nem tudok véleményt alkotni róla. A panzió ellátásával, személyzettel maximàlisan elégedettek vagyunk.
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen, hogy megosztotta véleményét! Nagyon örülünk, hogy panziónk ellátásával és kollégáink munkájával maximálisan elégedettek voltak. Sajnáljuk, hogy a Next étterem zárva volt tartózkodásuk alatt – reméljük, legközelebb már lehetőségük lesz kipróbálni.
Szeretettel várjuk vissza Önöket bármikor!
Üdvözlettel:
A Bazilika alatt Panzió csapata
Kettesben4.5 / 5-M. Ivanics2025.01.03.
Köszönjük szépen sajnos csak 1 napot tudtunk ott tölteni mert halàl eset történt a csalàdban így sajnos haza kellet jönnünk kóràbban.
Azon az 1 napon mindennel elégedettek voltunk.
A hotel válasza
Kedves Margit Ivanics!
Őszinte részvétünket fejezzük ki a családjukat ért veszteség miatt. Nagyon sajnáljuk, hogy ilyen körülmények között kellett megszakítaniuk az itt-tartózkodásukat. Örömmel halljuk, hogy azon az egy napon, amit nálunk töltöttek, mindennel elégedettek voltak.
Ha bármiben a segítségére lehetünk, kérjük, forduljon hozzánk bizalommal. Reméljük, hogy a jövőben nyugodtabb körülmények között újra vendégül láthatjuk Önt és kedves családját.
Vigyázzanak magukra, és sok erőt kívánunk a nehéz időszakban!
Üdvüzlettel:
Bazilika alatt Panzió csapata
Családdal 5.0 / 5-G. István2024.11.20.
Tényleg minden szuper volt. Kellemesen tudtunk pihenni. Bátran merem ajánlani mindenkinek.
A hotel válasza
Kedves István!
Köszönjük szépen kedves szavait és pozitív visszajelzését! Nagyon örülünk, hogy kellemesen telt nálunk a pihenése, és hogy ennyire elégedett volt a szolgáltatásainkkal. Az ilyen értékelések mindig nagy örömöt és motivációt jelentenek számunkra.
Köszönjük, hogy ajánlja szállásunkat, és reméljük, hogy hamarosan ismét vendégeink között üdvözölhetjük!
Üdvözlettel:
Bazilika alatt Panzió csapata
Kettesben4.8 / 5-c. János2024.10.30.
Igen
A hotel válasza
Kettesben5.0 / 5-K. Éva2024.10.30.
A next étterem személyzetével és az ételek minőségével maximálisan elégedettek voltunk külön is! A jakuzzi használatához rövid leírás jobb lett volna!
De mindennel meg voltunk elégedve!
A hotel válasza
Kedves Éva!
Köszönjük szépen kedves szavait és pozitív visszajelzését! Örömmel halljuk, hogy a Next étterem személyzetével és ételeinek minőségével maximálisan elégedettek voltak – ezt az étterem felé is jelezni fogjuk.
Köszönjük az észrevételt a jakuzzi használatával kapcsolatban. A javaslatát megfontoljuk, és igyekszünk rövid, érthető útmutatót biztosítani a jövőben, hogy még kényelmesebbé tegyük a wellness-részleg használatát.
Nagyon örülünk, hogy összességében mindennel elégedettek voltak, és bízunk benne, hogy hamarosan ismét vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!
Üdvözlettel:
Bazilika alatt Panzió csapata
Családdal 5.0 / 5-E. Anna2024.10.21.
Igen ,jól éreztük magunkat . Nagyon meg voltunk ölégedve .Szobába tisztaság .Reggeli szuper volt. Next étetem nagyon meg voltunk ölégedve. Üdvözlettel Anna Erősová
A hotel válasza
Kedves Erősová Anna!
Köszönjük szépen kedves visszajelzését! Örömmel olvassuk, hogy jól érezték magukat, és mind a szobák tisztaságával, mind a reggeli választékával, valamint a Next étterem szolgáltatásaival elégedettek voltak.
Nagyon örülünk, hogy kellemes élményekkel távoztak, és bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!
Üdvözlettel,
Bazilika alatt Panzió csapata
Kettesben5.0 / 5-M. Diána2024.10.15.
Nagyon tetszett, gyönyörű, letisztult, elegáns, a személyzet kedves, a wellness pazar, nagyon tetszett, visszamennék már ma :)
A hotel válasza
Kedves Diána!
Nagyon köszönjük kedves és lelkes visszajelzését! Örömmel halljuk, hogy gyönyörűnek, elegánsnak találta panziónkat, és hogy a személyzet kedvessége, valamint a wellness részleg is elnyerte tetszését.
Külön öröm számunkra, hogy ilyen pozitív benyomásokat szerzett nálunk, és már most visszatérne – ez számunkra a legnagyobb elismerés! ????
Várjuk vissza Önt bármikor, szeretettel!
Üdvözlettel,
Bazilika alatt Panzió csapata
Vendégeink mondták