Minden rendben volt köszöünk szépen mindent????????
A hotel válasza
Kedves Péter!
Nagyon köszönjük kedves visszajelzését! Örömmel halljuk, hogy mindennel elégedettek voltak. Számunkra az a legfontosabb, hogy vendégeink jól érezzék magukat, és örömmel távozzanak.
Várjuk vissza Önöket a jövőben is szeretettel! ????
Üdvözlettel,
Bazilika alatt Panzió csapata
5.0 / 5-C. Annaróza2024.09.05.
Egyedül utaztam, nem először és nem utoljára. Az üdítőitalok és a kávék korlátlan fogyasztási lehetősége egyedi, máshol ezzel a lehetőséggel nem találkoztam. Dicséretes a minibár első feltöltésének ingyenes fogyasztása is.Udvarias személyzet, tisztaság járul még hozzá a fent elmondottakhoz. Szerencsés párosítás ez a csendes romantikus szálloda és a szomszédos étterem együttműködése. Minden szuper volt.
A hotel válasza
Kedves Róza!
Nagyon köszönjük a kedves szavakat és hogy megosztottad a pozitív élményeidet velünk! Örömmel olvassuk, hogy elégedett voltál az üdítőitalok és kávék korlátlan fogyasztási lehetőségével, valamint a minibár ingyenes első feltöltésével. Számunkra különösen fontos, hogy vendégeink kényelmét és elégedettségét szolgáljuk, így nagy öröm, hogy a személyzet kedvességét és a tisztaságot is kiemelted.
Reméljük, hogy hamarosan újra találkozunk, és ismét felejthetetlen élményt nyújthatunk számodra!
Üdvözlettel,
Bazilika alatt Panzió csapata
Családdal 4.9 / 5-R. Turbàn Aniko2024.08.15.
Reggeli kissé karcsú, se rántotta, se csokis péksütik,,, nekünk ez alap.. Sok helyen megfordultunk, s eddig mindenhol voltak ezek a reggelik..... A Next étterem csillagos 5ös
A hotel válasza
Kedves Anikó!
Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk a tapasztalatait! Örömmel halljuk, hogy a Next étterem elnyerte tetszésüket. Nagyon sajnáljuk azonban, hogy a reggeli kínálatunk nem felelt meg teljes mértékben az elvárásaiknak. Az Önök visszajelzése rendkívül fontos számunkra, és mindent megteszünk annak érdekében, hogy a jövőben bővítsük a reggeli kínálatunkat, hogy az minden vendégünk igényeinek megfeleljen.
Reméljük, hogy a következő látogatásuk alkalmával még több pozitív élménnyel tudjuk gazdagítani Önöket!
Üdvözlettel,
Bazilika alatti Panzió
Kettesben5.0 / 5-N. Ernőné2024.08.02.
Kedves Bazilika alatt Panzió Csapata!
Maximálisan meg voltunk elégedve mindennel. Barátságos fogadtatás, személyzet, az ellátás elsőrangú volt. A látnivalók többsége kényelmes sétával elérhető volt, hangulatos élményekkel teli pár napot tölthetünk Önöknél.
Ismerősöknek, barátoknak tiszta szívből ajánlottuk már és tudjuk is ajánlani a panziót.
További jó munkát kívánunk.:
Köszönettel: Németh Ernőné
A hotel válasza
Kedves Németh Ernőné!
Nagy örömünkre szolgált olvasni kedves szavait. Nagyon boldogok vagyunk, hogy elégedettek voltak a nálunk töltött idő alatt és hogy barátságos fogadtatásban részesültek. Az Önök elégedettsége a legfontosabb számunkra, és igazán megtisztelő, hogy ajánlottak minket ismerőseiknek és barátaiknak.
Örülünk, hogy élvezték a környék látnivalóit és a panziónk által nyújtott szolgáltatásokat. Reméljük, hogy a jövőben is vendégül láthatjuk Önöket, és további kellemes élményekkel gazdagodhatnak nálunk.
Még egyszer köszönjük szépen a kedves szavakat és a jókívánságokat!
Üdvözlettel,
A Bazilika alatt Panzió Csapata
Családdal 5.0 / 5-S. Ibolya2024.07.29.
Nagyon elégedettek voltunk, szép környzet, udvarias kiszolgálás.
A hotel válasza
Kedves Ibolya !
Örömmel olvastuk pozitív visszajelzését! Nagyon örülünk, hogy elégedettek voltak a nálunk töltött idő alatt és hogy a környezetet és a kiszolgálást is megfelelőnek találták.
Vendégeink elégedettsége a legfontosabb számunkra, és igazán megtisztelő, hogy ilyen kedves szavakkal illettek minket. Reméljük, hogy a jövőben is vendégül láthatjuk Önöket, és további kellemes élményekkel gazdagodhatnak nálunk.
Köszönjük, hogy időt szánt arra, hogy megossza velünk tapasztalatait!
Üdvözlettel,
A Bazilika alatt Panzió Csapata
Családdal 5.0 / 5-B. Gabriella2024.07.15.
Minden rendben volt,a szoba tiszta rendezett kedves bekészitések és nagyon kedves személyzet.Mindenkinek csak ajánlani fogom.
A hotel válasza
Kedves Gabriella!
Nagyon köszönjük, hogy megosztotta velünk pozitív élményeit! Örömmel halljuk, hogy mindennel elégedettek voltak, különösen a tiszta és rendezett szobákkal, a kedves bekészítésekkel és a barátságos személyzettel.
Nagyon fontos számunkra vendégeink elégedettsége, és örömmel tölt el minket, hogy ajánlani fog minket ismerőseinek. Reméljük, hogy a jövőben is vendégül láthatjuk Önöket, és továbbra is kellemes élményekkel gazdagodhatnak nálunk.
Köszönjük szépen még egyszer a kedves szavakat!
Üdvözlettel,
A Bazilika alatt Panzió Csapata
Kettesben5.0 / 5-F. Csaba2024.07.13.
Csodálatosan éreztük magunkat! A hely színvonala magasan felülmúlta várakozásainkat. A szállás kováló,a személyzet kedves, az ételek pompásak.
A hotel válasza
Kedves Csaba!
Nagy örömmel olvastuk a szállodánkban szerzett élményeikről szóló visszajelzését! Örülünk, hogy ilyen csodálatosan érezték magukat nálunk, és hogy a hely színvonala felülmúlta várakozásaikat.
Külön köszönjük a szállás, a személyzet és az ételek dicséretét. Az Önök elégedettsége a legnagyobb motivációnk, és büszkék vagyunk rá, hogy ilyen pozitív élményeket szereztek nálunk.
Reméljük, hogy a jövőben is lesz alkalmunk vendégül látni Önöket, és ismételten felejthetetlen élményekkel gazdagodhatnak nálunk.
Köszönjük szépen a kedves szavakat!
Üdvözlettel,
A Bazilika alatt Panzió Csapata
Családdal 5.0 / 5-F. Viktória Erika2024.07.03.
A szálláshely felülmúlta a várakozásainkat. Nagyon jól éreztük magunkat.
A hotel válasza
Kedves Viktória Erika!
Nagyon köszönjük, hogy megosztotta velünk pozitív tapasztalatait! Örömmel halljuk, hogy a szálláshelyünk felülmúlta várakozásaikat és hogy ilyen jól érezték magukat nálunk.
Vendégeink elégedettsége a legfontosabb számunkra, és rendkívül örülünk, hogy kellemes élményekkel gazdagodtak a nálunk töltött idő alatt. Reméljük, hogy a jövőben is vendégül láthatjuk Önöket, és újra hasonlóan pozitív élményekben lesz részük.
Köszönjük szépen még egyszer a kedves szavakat!
Üdvözlettel,
A Bazilika alatt Panzió Csapata
Családdal 5.0 / 5-C. Béla2024.06.11.
Nagyon szeretem a szállást! Nagyon udvarisasak a dolgozók! Máskor is megyek oda!
A hotel válasza
Kedves Béla!
Nagyon köszönjük a kedves visszajelzését! Örömmel halljuk, hogy ennyire elégedett volt a szállással és a személyzet udvariasságával.
Nagyon fontos számunkra, hogy vendégeink jól érezzék magukat nálunk, és boldogok vagyunk, hogy a jövőben is minket választ. Alig várjuk, hogy újra vendégül láthassuk Önöket és további kellemes élményeket szerezhessenek nálunk!
Köszönjük szépen a kedves szavakat és a bizalmat!
Üdvözlettel,
A Bazilika alatt Panzió Csapata
5.0 / 5-K. Szilvia2024.05.21.
A szobám ablaka a Bazilikára nézett.Nagyon jó helyen van a Panzió,tökéletes az ellátás,kedves a személyzet.Mindenkinek meleg szívvel ajánlom.
A hotel válasza
Kedves Szilvia!
Nagyon köszönjük, hogy megosztotta velünk élményeit! Örömmel halljuk, hogy a szobája ablakából a Bazilikára nyíló kilátás különleges élményt nyújtott Önnek. Büszkék vagyunk panziónk kiváló elhelyezkedésére, a tökéletes ellátásra és a kedves személyzetre, és igazán örülünk, hogy mindezt Ön is értékelte.
Hálásak vagyunk, hogy meleg szívvel ajánlja szállásunkat mindenkinek. Reméljük, hogy a jövőben is vendégül láthatjuk Önt, és ismételten kellemes élményekben lesz része nálunk.
Köszönjük szépen a kedves szavakat!
Üdvözlettel,
A Bazilika alatt Panzió Csapata
Vendégeink mondták