Nagyon Szuper. tiszta hely! Személyzet kedvessége kiemelkedő. Az ajánlatban leírtak teljes mértékben megfeleltek a valóságnak. Ajánlani tudom Mindenkinek, mi biztos visszatérünk még.
A hotel válasza
Kedves Vendégünk,
Nagy öröm számunkra olvasni az értékelést, és örömmel fogadjuk a pozitív visszajelzéseket! Nagyon hálásak vagyunk, hogy megemlítettétek a hely tisztaságát és a kedves személyzetet, és örülünk, hogy az ajánlatunk teljes mértékben megfelelt az elvárásaitoknak.
Az, hogy ajánljátok a Bazilika Alatti Panziót másoknak is, és hogy ti is tervezitek a visszatérést, fantasztikus hír számunkra! Nagyon várjuk már, hogy újra vendégül láthassunk titeket, és továbbra is kielégítő szolgáltatásokat nyújthassunk.
Köszönjük, hogy választottátok a szállodánkat, és reméljük, hogy hamarosan találkozunk újra!
Üdvözlettel,
Bazilika Alatti Panzió csapata
Kettesben4.5 / 5-B. László2023.10.29.
Nagyon kedves személyzet, tisztaság, bőséges reggeli!
A hotel válasza
Kettesben5.0 / 5-R. Gábor2023.10.25.
Foglalás terén rugalmasak voltak.<br />
Ott létünk alatt a személyzet segítőkészek voltak<br />
A reggeli és a vacsora isteni finom volt <br />
A szoba és a wellness szuper volt<br />
Megyünk még<br />
A hotel válasza
4.9 / 5-P. Horváth Gabriella2023.10.18.
Tisztelt Bazilika alatt Panzió Tulajdonosa és Személyzete! A barátnőimmel töltöttünk el Önöknél 2 éjszakát. Mind a négyen azon a véleményen vagyunk, hogy nagyon tetszett az szálloda (panzió), a tisztaság, az ott dolgozók kedvessége, a jakuzi és az apró kedvességek Önöktől. Mi viszonylag sokat járjuk az országot, (a családunkka ) de az 5 csillagos szállodában sem kaphattunk volna többet. Ami nagyon picit kellemetlen volt, hogy a Next Étteremben a hideg estén kint kellett ülni a kerthelyiségben, ami nem teljesen zárt és a személyzet azt mondta, hogy nem mehetünk be, meg minek is, mivel ott is hideg van, szóval fáztunk. Nagyon szépen köszönjük mégegyszer a kedvességüket, én biztos, hogy a féjrmmel is menni fogok, sőt a csavargós barátainknak is nagyon fogom ajánlani Önöket. Üdvözlettel, Pákozdiné Horváth Gabriella
A hotel válasza
Kettesben5.0 / 5-R. Zoltánné2023.10.09.
SZUPER hely!! Csupa nagybetüvel. Nagyon kényelmes volt a szobánk. Személyzet nagyon figyelmes és segítőkész. Csak ajánlani tudom. Minden közel van, látnivalók, szuper éttermek, cukrászdák.
A hotel válasza
Családdal 5.0 / 5-F. Krisztina2023.08.21.
Nagyon meg voltunk elégedve a Panzió szolgáltatásaival. Biztosan visszatérünk még!
A hotel válasza
Családdal 5.0 / 5-S. Bernát Gyula2023.08.18.
Igényes szálloda, jó szívvel ajánlom.
A hotel válasza
Kettesben5.0 / 5-P. Gergő2023.08.11.
Tisztelt Panzió!
Augusztus 6.-án érkeztünk Önökhöz a feleségemmel. Kellemes meglepetés tárult elénk amikor a kapun beléptünk hiszen a régies külső egy fantasztikus modern belsőt takar. Nagyon jól éreztük magunkat rendben volt minden a dolgozók kedvessége, az apró pici kis mosolygás amikor találkoztunk bárkivel. Igaz az időjárás nem volt hozzánk teljes mértékben kegyes ez idő alatt amit ott töltöttünk de ez mit sem von le a panzió érdeméből.
Biztosan visszatérünk
Köszönjük szépen
Üdv.: Péter Gergő és Dr. Péter-Drofti Eszter
A hotel válasza
Tisztelt Péter Gergő és Dr. Péter-Drofti Eszter!
Köszönjük a kedves szavakat:) Visszavárjuk legközelebb is:)
Üdv.:
Bazilika alatt Panzió csapata
Családdal 5.0 / 5-G. Józsefné2023.08.04.
Minden rendben volt,nagyon jól éreztük magunkat. Mind a tisztaság mind a személyzet kedvessége kiváló .A reggeli is bőséges volt és változatos.A Next-étterem kiváló volt kedves és gyors kiszolgálás nagy választék,nagyon finom bőséges ételek.Az elhelyezkedés is nagyon jó.Csak ajánlani tudom mindenkinek.
A hotel válasza
Családdal 5.0 / 5-K. Klára2023.06.25.
Minden tökéletes volt. Közel a belváros, segítőkész személyzet. Szívesen ajánljuk mindenkinek ☺️
Vendégeink mondták