A szállás tiszta, az alkalmazottak kedvesek, segítőkészek. A reggeli kiadós és változatos. Nagyon jól éreztük magunkat. Bátran ajánlom mindenkinek.
A hotel válasza
Családdal 5.0 / 5-T. Gizella2025.11.28.
A foglalás árkalkulációja megtévesztő volt,, lakosztályt foglaltam de franciaágyas szoba árát küldték. Vissza is kérdeztem e-mailben, de nem jött válasz. Fizetéskor volt meglepetés.. Ezen kívül minden hibátlan volt, 5 csillag!
A hotel válasza
Kettesben5.0 / 5-T. Irén2025.11.06.
Minden szempontból tökéletes volt, nagyon élveztük. Köszönjük.
A hotel válasza
Családdal 5.0 / 5-B. Rozalia2025.10.30.
A szállás a központban fekszik, jó parkolási lehetőséggel, gyerekes családoknak kifejezetten ajánlott. Az üdítő, kávé, forrócsoki ingyenes az étkezőben, ami rendkívül kedves gesztus! A wellness tágas, gőzkabin és 3 szauna, walamint egy jacuzzi. A szobánk ablaka a bazilikára nyílt, gyönyörű kilátással. A gyerekeknek egy kihúzható kanapé ágy volt pótágyazva, a szoba tágas, még így is. A szobában tea, kávé. Nagyon szép a körudvar, különösen így az őszi szinekben. A személyzet kedves, segítőkész! A reggeli friss, finom és bőséges! Mindenképpen szeretnénk még ide visszatérni!
A hotel válasza
Családdal 5.0 / 5-N. Károly2025.10.13.
A NEXT étteremben nem jártunk, de a Csülök csárdába kaptunk 10% bónt, és be is váltottuk - köszönjük szépen.<br />
Minden rendben volt immár második alkalommal is.
A hotel válasza
Kettesben5.0 / 5-Z. Révész2025.10.13.
Nagyon jól éreztük magunkat, minden tökéletes volt.
A hotel válasza
Kettesben5.0 / 5-M. József2025.09.23.
Nagyn jól ereztuk magunkat. <br />
Köszönjük a szives gondoskodást.<br />
A hotel válasza
Családdal 4.8 / 5-R. Viktória2025.09.22.
Személyzet nagyon barátságos és kedves volt.
A hotel válasza
5.0 / 5-K. Anna2025.09.14.
Kedves, segítőkész a személyzet. A szobában minden megtalálható volt. A reggeli igen bőséges. A wellness részleget most nem volt alkalmam kipróbálni, majd legközelebb.
A hotel válasza
Kedves Anna!
Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk tapasztalatait. Örülünk, hogy elégedett volt a szobával, a reggelivel és a személyzet munkájával. Reméljük, hogy következő látogatása alkalmával lesz lehetősége kipróbálni a wellness részlegünket is, amely sok vendégünk kedvence.
Várjuk szeretettel vissza!
Üdvözlettel: Bazilika alatt Panzió csapata
Kettesben5.0 / 5-G. Sándor2025.09.02.
Mindennel teljesen elégedettek voltunk, köszönünk mindent!
Vendégeink mondták